Mapa
Zamknij
  Kongresowy Business & SPA
Pokaż na mapie
Informacje o hotelu
Lokalizacja
Adres:  Kielce, Al. Solidarności 34

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzania Hotelu Kongresowego w Kielcach położonego w centrum Polski u stóp Gór Świętokrzyskich. Obiekt Centrum Biznesu jest połączeniem Hotelu, Centrum Konferencyjnego i Restauracji w jednym miejscu. Bogaci w doświadczenia wiemy jak przeprowadzić szybko, sprawnie i kompleksowo obsługę kongresu, konferencji, seminarium, szkolenia - zarówno na małą skalę, jak i dla dużej liczby uczestników.
Zakwaterowanie
Hotel dysponuje 61 miejscami noclegowymi w 42 pokojach w tym:
- 23 pokoje 1 - osobowe,
- 17 pokoi 2 - osobowych,
- Apartament De luxe,
- Apartament prezydencki.
Pokoje wyposażone są w łazienkę, TV, radio, telefon oraz dostęp do internetu.
Hotel jest przystosowany do przyjmowania gości niepełnosprawnych: podjazd dla wózków, pokój przystosowany do wymogów niepełnosprawnych, (winda), poruszanie się po obiekcie "bez barier " (brak progów).
Wyposażenie
Po trudach całego dnia zapraszamy do Centrum Rekreacji, gdzie przy muzyce mogą Państwo odpocząć i nabrać sił i energii tak potrzebnej w naszym życiu. Do dyspozycji Gości oddajemy: Jacuzzi, saunę, siłownię, bilard. SPA & Wellness:
Zapraszamy do skorzystania z usług Instytutu SPA & Beauty
ZABIEGI:
- masaże egzotyczne,
- masaże klasyczne,
- kapsuła SPA,
- aromaterapia
- aromatyczne kąpiele z hydromasażami,
- sauna fińska,
- infrasauna,
- solarium,
- drenaż limfatyczny,
- redukcja cellulitu,
- mikrodermabrazja,
- liftingi twarzy i ciała,
- pedicure
- manicure,
- Vacu Line,
- Wibra Line,
- witarium,
- Kosmetyki Pevonia Botanica
Wyżywienie
Restauracje Hotelu posiadają szeroką ofertę dań polskich i europejskich. Na miłośników dobrej kuchni czeka wiele wykwintnych potraw i wyszukanych trunków.
Perłą naszego obiektu jest Restauracja Patio - pełna tropikalnej roślinności, ze swym dyskretnym szumem wody, naturalnym światłem i śpiewem ptaków, która sprawia, że goście Hotelu wybierają właśnie to miejsce do swoich spotkań.
Restauracja Różowa, została zaprojektowana tak, aby czuli się Państwo swobodnie zarówno w czasie lunchu, koktajlu jak i wystawnego bankietu. Nasz personel sprawnie i dyskretnie obsłuży każdego Gościa zgodnie z wymogami protokołu.
Konferencje
Domeną działalności Hotelu jest organizacja i obsługa kongresów, konferencji, seminariów, szkoleń. Hotel dysponuje: Salą Kongresową dla 300 osób, Audytorium dla 130 osób, Salami Szkoleniowymi mieszczącymi od 2 do 40 osób. Dodatkowo hotel oferuje powierzchnię wystawową w holu budynku głównego i foyer Sali Kongresowej, gdzie można umieścić 20 stoisk wystawowych, każde o powierzchni 4 m2.
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Preferencje:
Ilość pokoi:
Waluta:
Zdjęcia