Mapa
Zamknij
  Alexander
Pokaż na mapie
Informacje o hotelu
Lokalizacja
Adres:  Kraków, Ul. Garbarska 18

W maju 2003 roku Hotel Alexander dołączył do grona pereł zabytkowej części Starego Miasta Krakowa, otwierając drzwi dla Naszych Szanownych Gości. Położenie hotelu w odległości 200 metrów od Rynku Głównego jest jego niewątpliwą zaletą, gdyż większość zabytków i prestiżowych miejsc znajduje się właśnie w sercu Starego Miasta gdzie można dojść spacerkiem. Magia i urok historycznej okolicy wprawia krakowskich Gości w niepowtarzalnie dobry nastrój a wrażenia na zawsze zapisują się w pamięci.
Zakwaterowanie
Do dyspozycji Gości mamy 54 pokoje 1,2 i 3 osobowe wyposażone w klimatyzację, łazienkę z prysznicem i z suszarką, TV satelitarną, telefon, mini barek i dostęp do internetu. Posiadamy również pokój dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Pokoje:
3 sgl
7 dbl
22 twn
22 trpl
Wyposażenie
Hotel posiada swój parking strzeżony czynny 24 godziny na dobę.
Wyżywienie
W hotelowej restauracji serwujemy śniadania w formie bufetu. Poza wszystkimi elementami śniadania kontynentalnego oferujemy także specjalności lokalne.
Konferencje
W hotelu znajduje się sala konferencyjna dostosowana do organizacji spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń. Sala jest w pełni klimatyzowana. Istnieje możliwość zaciemnienia sali w pełni. Wyposażona jest w flipchart, rzutnik folii oraz ekran.
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Preferencje:
Ilość pokoi:
Waluta:
Zdjęcia