Mapa
Zamknij
  Odyssey ClubHotel Wellness & SPA
Pokaż na mapie
Informacje o hotelu
Lokalizacja
Adres:  Kielce, Miejscowość Dąbrowa 3

Pięciogwiazdkowy hotel Odyssey ClubHotel Wellness & SPA jest malowniczo położony na zboczu góry Domaniówka. Hotel jest idealnie wkomponowany w otoczenie, oferując swoim gościom wspaniałe widoki na świętokrzyskie krajobrazy.
Zakwaterowanie
Naszym Gościom oferujemy trzydzieści osiem pokoi i cztery apartamenty w eleganckiej, nowoczesnej aranżacji, w ciepłych barwach. Panoramiczne okna i słoneczne tarasy wprowadzają do wnętrz otaczającą obiekt przyrodę i zachęcają Gości do obcowania z naturą.
Wyposażenie
W hotelu znajduje się "Świat Wellness & SPA" luksusowe miejsce, stworzone dla doznań zmysłowych – dla pełnej harmonii ciała, ducha i umysłu.
Wyżywienie
Restauracja Hotelu ODYSSEY to zaproszenie do świata smaków, ekscytujących doświadczeń kulinarnych. Tutaj rozkosz podniebienia dają kuchnie różnych zakątków Ziemi. Wyszukane, smaczne i zdrowe potrawy to najlepszy przepis na dobre samopoczucie. Koncepcja podróży po kulinarnym świecie Wellness obecna jest również w tej części ODYSSEY ClubHotel Wellness & Spa. Podróże z Johny Walker’em czy wieczory z winem przy muzyce umilają naszym gościom czas w restauracji.
Konferencje
Sale konferencyjne Hotelu ODYSSEY wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny, system nagłaśniający i stały dostęp do Internetu. W skład zespołu sal konferencyjnych wchodzą: • Sala Konferencyjna – w układzie teatralnym- pomieści 80 osób. • Sala Plenarna – idealna jest na kameralne spotkania – pomieści 12-15 osób. • Sala Klubowa - przygotowana z myślą o towarzyskich spotkaniach w eleganckim, salonowym klimacie. Funkcjonalność sal w Hotelu ODYSSEY dzięki zastosowaniu mobilnych ścian pozwala na organizację konferencji również dla większej liczby Gości.
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Preferencje:
Ilość pokoi:
Waluta:
Zdjęcia