Mapa
Zamknij
  Uroczysko ****
Pokaż na mapie
Informacje o hotelu
Lokalizacja
Adres:  Kielce, Miejscowość Cedzyna 44 D

Hotel „Uroczysko” położony jest w malowniczej miejscowości Cedzyna 7 km od centrum Kielc. Usytuowanie obiektu w lesie oraz niedużej odległości od zbiornika wodnego sprzyja czynnemu wypoczynkowi. Unikalny mikroklimat zachęca do rodzinnego wypoczynku zarówno latem jak i zimą.
Zakwaterowanie
Hotel posiada 105 miejsc noclegowych w 50 komfortowo wyposażonych pokojach 1, 2, 3 osobowych oraz w pokojach Studio i Apartamentach. Wszystkie pokoje wyposażone są w pełen węzeł sanitarny, TV sat, radio, dostęp do internetu Wi-Fi (w wybranych pokojach) Hotel posiada: * 2 pokoje 1 os. * 36 pokoi 2 os. * 1 pokój 3 os. * 4 pokoi studio (2+1) * 1 pokój Studio 2 os. * 4 apartamenty
Wyżywienie
Dla naszych Gości pozostawiamy do dyspozycji sale restauracyjną na 200 miejsc oraz taras letni na 60 miejsc. Gastronomia Hotelu „Uroczysko” specjalizuje się w Kuchni Staropolskiej, ale w naszym menu znajdziecie Państwo również inne wyśmienite potrawy kuchni zagranicznych.
Konferencje
Na potrzeby organizacji szkoleń i konferencji udostępniamy 5 sal szkoleniowo – konferencyjnych na łączna liczbę 380 miejsc. Sale są wyposażone w niezbędny sprzęt multimedialny i nagłośnieniowy.
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Preferencje:
Ilość pokoi:
Waluta:
Zdjęcia