Mapa
Zamknij
  Tęczowy Młyn
Pokaż na mapie
Informacje o hotelu
Lokalizacja
Adres:  Kielce, Ul. Zakładowa 4

Hotel Tęczowy Młyn usytuowany jest w pn.-zach. części Kielc, w bezpośrednim sąsiedztwie Targów Kielce. Lokalizacja przy zbiegu 2 najważniejszych szlaków komunikacyjnych - S7 i DK74 stanowi doskonałą bazę w podróży oraz organizacji wszelakich konferencji, kongresów czy eventów.
Zakwaterowanie
Do dyspozycji Gości Hotel oddaje 100 nowoczesnych, komfortowo wyposażonych pokoi:
25 pokoi 1-osobowych z łóżkiem o wymiarach 140x200, w tym 1 pokój dla osób niepełnosprawnych
56 pokoi 2-osobowych z łożkami typu twin
17 pokoi 2-osobowych z łożkiem małżeńskim
2 Apartamenty typu studio
Wyposażenie
W uzyskaniu harmonii i spokoju wewnętrznego niewątpliwie pomagają ćwiczenia. Podczas podróży służbowej nie muszą Państwo rezygnować z codziennej dawki adrenaliny, którą daje wysiłek fizyczny. Do dyspozycji gości Hotel oddaje klimatyzowaną salę fitness dostępną 24 godziny na dobę.

Dodatkowe udogodnienia:
• kameralna sauna parowa
• bilard
Wyżywienie
Restauracja Kaczka Polska w Hotelu Tęczowy Młyn to miejsce gdzie tradycyjna kuchnia spotyka się z nowoczesnymi technikami, a bogactwo smaków i aromatów zaspokoi najbardziej wyrafinowane upodobania.

Potrawy są przygotowywane zarówno wg. tradycyjnych, jak i całkiem nowoczesnych technik, by zadowolić wszelkie gusta. Składniki używane w daniach w większości wpisane są na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a co za tym idzie nie zawierają sztucznych składników poprawiających smak, zapach lub barwę. Jako dumny członek Sieci Dziedzictwo Kulinarne Świętokrzyskie restauracja promuje regionalną kuchnię przez wielu zapomnianą i niedocenianą.
Konferencje
Planujesz szkolenie, konferencję, bankiet firmowy? Ponad 400 m2 powierzchni biznesowej, lokalizacja przy głównych trasach wylotowych z miasta to doskonałe warunki do organizacji wszelakich wydarzeń. Do Państwa dyspozycji Hotel oddaje pięć klimatyzowanych sal konferencyjnych oraz kameralną sale VIP

Wyposażenie:
- nowoczesny system nagłaśniający,
- połączenie internetowe bezprzewodowe i przewodowe
- rzutnik multimedialny z ekranem,
- tablica flipchart
- laptop
- TV,
- DVD
- zaciemnienie okien
- oświetlenie konferencyjne i bankietowe
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Preferencje:
Ilość pokoi:
Waluta:
Zdjęcia