Mapa
Zamknij
  Rezydencja Waksman
Pokaż na mapie
Informacje o hotelu
Lokalizacja
Adres:  Lublin, Ul. Grodzka 19

Przechadzając się po lubelskiej Starówce, wcześniej czy później trafisz na ul. Grodzką stanowiącą główny trakt historyczno-kulturowy łączący Bramę Krakowską z Bramą Grodzką. Zbliżając się do tej ostatniej, po prawej stronie zobaczysz Rezydencję Waksman i galerię autorską Michałowski. Historia tej kamienicy i losy jej byłych właścicieli mogłyby z pewnością posłużyć za niejeden scenariusz, a jest o czym prawić...
Zakwaterowanie
Każdy pokój utrzymany jest w innej kolorystyce, lecz w tym samym stylu retro. Posiada duże podwójne łóżko, garderobę, biurko, TV sat, telefon, łazienkę z WC i prysznicem, a w niej - suszarkę do włosów i ciała, komplet ręczników frotte i szlafrok. Meble nawiązują do stylu Ludwika XVI, zaś zasłony, tapicerka i arrasy na ścianach do klasycznego stylu wiktoriańskiego. Łazienki utrzymane są w tej samej kolorystyce co pokoje.Może tylko z wyjątkiem koloru wody pod przysznicem.
Wyposażenie
Bez względu na porę dnia cappuccino, espresso czy kawa po turecku pozwoli Ci nabrać nowej energii do życia. "Bo życie jest przecież po to, aby pożyć" - a więc porzuć na chwilę swoje zmartwienia i troski... Carpe Diem!
Wyżywienie
Szwedzki stół z wyborem wędlin, serów, pieczywa, musli oraz kilku potraw na ciepło, jak choćby omlet francuski, jajka po wiedeńsku, czy frankfurterki z musztardą Dijon, do tego filiżanka gęstej czekolady lub pachnącego Earl Grey'a. Nie! - u nas nie dostaniesz śniadania kontynentalnego, bo głodny człowiek, to zły człowiek, a my naprawdę dbamy o dobry humor naszych gości.
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Preferencje:
Ilość pokoi:
Waluta:
Zdjęcia