Adres: Gdańsk, Ul. Chmielna 10 (Kompleks Deo Plaza)
Apartament Deo Plaza znajduje w samym sercu Gdańska na Wyspie Spichrzów. Budynek to dawny spichlerz, jeden z trzech ocalałych z pożogi wojennej. Obiekt Deo Plaza położony jest nad samą Motławą, od strony wyspy znajduje się przy Chmielnej - głównej ulicy Wyspy Spichrzów. Prostopadle do nabrzeża i Chmielnej Deo Plaza graniczy z ul. Stągiewną, która przechodzi przez Zielony Most i stanowi przedłużenie Długiego Targu, a co za tym idzie Drogi Królewskiej.
Deo Plaza znajduje się zaledwie 270 metrów od najbliższego przystanku autobusowego.
To eleganckie studio zostało zaprojektowane tak, by komfortowo ugościć dwie osoby. Wnętrze studia zostało podzielone na część sypialną, część wypoczynkową z widokiem na Motławę, aneks kuchenny oraz stylową łazienkę. Dzięki sięgającym podłogi oknom studio jest niezwykle jasne, a połączenie czerni, bieli i czerwieni nadaje charakteru wnętrzu. Część sypialna została wyposażona w dwuosobowe łóżko, z którego można oglądać TV. Część wypoczynkowa to stolik z dwoma krzesłami ustawiony przy oknie, z którego rozpościera się wspaniały widok na Motławę. Aneks kuchenny wyposażony został we wszystkie niezbędne przybory i sprzęty, a obok zaprojektowano wysoki stół jadalniany z czterema krzesłami barowymi. Łazienka w bieli wyposażona została w prysznic typu walk-in z deszczownicą. Dodatkowo, zapewniamy zestaw kosmetyków, ręczniki i suszarkę do włosów.
SALON:
Łóżko podwójne, stół z 4 krzesłami, TV
ANEKS KUCHENNY:
Płyta grzewcza, lodówka z zamrażarką, zmywarka, ekspres do kawy, czajnik, szklanki, zestaw garnków, sztućców, patelnia
ŁAZIENKA:
Prysznic, WC, umywalka, suszarka do włosów, lustro, ręczniki
MULTIMEDIA:
TV, Internet WiFi
Basen oraz część SPA jest dodatkowo płatne!
PARKING:
Brak zapewnionego miejsca parkingowego. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja, liczba miejsc jest ograniczona. Usługa dodatkowo płatna.
ŚNIADANIE:
W tym apartamencie jest możliwość zamówienia śniadań za dodatkową opłatą.
W kompleksie Deo Plaza znajdują się restauracje na mniejszy i większy głód, m.in. Słony Spichlerz, Geneza, Woosabi i Whiskey in the Jar. Jeśli macie ochotę na kawę lub coś słodkiego możecie zajrzeć do Pijalni czekolady Wedel, a na wyjście na piwo poleca się Riverside by Pilsner. Oprócz tego wieczór można spędzić w klubie Sassy znajdującego się na dachu budynku (Sassy Rooftop)! Odprężenie zapewni wizyta w Prana Spa, a fryzurę można odświeżyć w Yes! Show Me Love.