Mapa
Zamknij
  Campanile Lublin
Pokaż na mapie
Informacje o hotelu
Lokalizacja
Adres:  Lublin, Ul. Lubomelska 14

Zapraszamy do obiektu zlokalizowanego w bliskiej odległości od centrum Lublina. Komfortowy, cichy i sympatyczny, relaks lub warunki do pracy - wszystko to znajdą Państwo w zacisznych wnętrzach hotelu Campanile.
Zakwaterowanie
Hotel oferuje 81 wyciszonych, klimatyzowanych pokoi. W każdym z nich kawa i herbata. Campanile, u nas czujesz się jak w domu. Wyposażenie pokoi: klimatyzacja, łazienka z wanną i prysznicem, budzenie, telefon z bezpośrednim połączeniem do linii miejskich, telewizja satelitarna i Canal +, biurko do pracy, gniazdko umożliwiające podłączenie komputera osobistego.
Wyposażenie
Hotel posiada monitorowany zewnętrzny parking zewnętrzny.
Wyżywienie
U nas przekonają się Państwo co znaczy prawdziwe śniadanie. Czyż można lepiej rozpocząć dzień? W naszym hotelu czekamy na Państwa z bufetem Campanile. Owoce, sałatki, wędliny, ryby, sery oraz duży wybór kawy i herbaty. Zadowolimy wszelkie gusta i smaki. W tygodniu od 6.30 do 9.30, weekend od 7.30 do 10.30.
Dla tych, którzy lubią dobrą kuchnię... Nasza restauracja oferuje Państwu szeroki wybór potraw regionalnych, kuchnię polską i francuską. Zmieniające się w rytmie pór roku menu oferuje ciągle coś nowego. Nie przegapcie tej okazji! Zapraszamy codziennie od 12.00 do 22.00.
Konferencje
Idealne miejsce spotkań i konferencji. Dobrze wyposażone sale seminaryjne sprzyjają efektywnej pracy w przyjemniej atmosferze.
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Preferencje:
Ilość pokoi:
Waluta:
Zdjęcia