Mapa
Zamknij
  Sympozjum & SPA
Pokaż na mapie
Informacje o hotelu
Lokalizacja
Adres:  Kraków, Ul. Kobierzyńska 47

Hotel zlokalizowany jest w południowej części miasta, niedaleko malowniczego Zakrzówka, Skałek Twardowskiego oraz historycznego centrum Krakowa.
Położenie obiektu wyróżnia bliskość głównych tras komunikacyjnych: autostrady A4 oraz dróg w kierunku Rzeszowa i Zakopanego.
Zakwaterowanie
Do Państwa dyspozycji oddajemy 81 przestronnych pokoi.
Wszystkie pokoje posiadają klimatyzację, darmowe Wi-FI, telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarne, niezależną łazienkę wraz z suszarką do włosów i prysznicem.
Na zamówienie dostarczamy świeże kwiaty i gazety oraz realizujemy indywidualne życzenia Gości.
Wyposażenie
Zapraszamy Państwa do Kryształowego SPA, w którym proponujemy szeroki wachlarz zabiegów pozwalających zadbać o zdrowie, złagodzić stres, pobudzić siły witalne, podnieść aktywność, zrelaksować się i poprawić samopoczucie. Osoby poszukujące relaksu i wyciszenia zapraszamy również do skorzystania z saun: suchej i parowej – mających dobroczynny wpływ na organizm oczyszczając go, relaksując, oraz wzmacniając odporność.
Wyżywienie
Restauracja i Café & Drink Bar to przyjazne miejsca, w których wspaniale uda się zarówno uroczy wieczór z grupą przyjaciół jak i profesjonalne spotkanie biznesowe przy pysznej kawie. W naszej restauracji mogą Państwo degustować dania kuchni polskiej i kuchni europejskich.
Konferencje
Hotel Sympozjum & SPA posiada nowoczesne zaplecze konferencyjne spełniające aktualne standardy. Konferencje, szkolenia i prezentacje mogą być zorganizowane w 7 salach. Dzięki temu hotel może przyjąć nawet 600 osób. Klimatyzowane wnętrza wyposażone są w nowej generacji sprzęt konferencyjny, który zapewni sukces i atrakcyjność każdej prezentacji. Zapewniamy szybkie łącze z Internetem dla wszystkich Gości.
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Preferencje:
Ilość pokoi:
Waluta:
Zdjęcia