Mapa
Zamknij
  IBB Grand Lublinianka
Pokaż na mapie
Informacje o hotelu
Lokalizacja
Adres:  Lublin, Ul. Krakowskie Przedmieście 56

Grand Hotel Lublinianka w Lublinie to ponad stuletni, eklektyczny budynek o przebogatej, zdobionej wieloma detalami elewacji, starannie odnowiony i luksusowo wyposażony. Świetna lokalizacja w samym sercu Lublina, pieczołowicie odtworzone architektoniczne detale oraz klasyczna elegancja wystroju są z pewnością gwarancją niepowtarzalnego charakteru tego miejsca, a miła, profesjonalna obsługa sprawia, że każdy gość czuje się wyjątkowo od pierwszych chwil pobytu w hotelu.
Zakwaterowanie
W Grand Hotelu Lublinianka znajdują 72 luksusowo wyposażone pokoje i apartamenty. Dzięki klasycznej elegancji, niepowtarzalnej atmosferze i wygodnej aranżacji tworzą one idealne warunki do pracy i wypoczynku. Pokoje w Grand Hotelu Lublinianka posiadają marmurowe łazienki z ogrzewaniem podłogowym i prysznicem lub wanną, oraz wyposażone są w duże biurka, klimatyzację, telewizję satelitarną, minibar, bezpośrednią linią telefoniczną, szybkie łącze internetowe oraz możliwości podłączenia faksu.
Wyposażenie
Goście hotelowi mogą bezpłatnie korzystać z siłowni, sauny i łaźni tureckiej, a także dodatkowo z usług salonu kosmetycznego. W odległości 150 metrów od hotelu znajduje się parking strzeżony.

Internet dla gości gratis!
Wyżywienie
Dwupoziomowa restauracja BelEtage proponuje wiele atrakcji kulinarnych: promocje kuchni świata, sezonowe specjały i dania regionalne. Główną część hotelowego lobby zajmuje kawiarnia Grand Cafe Lublinianka, gdzie przy dźwiękach fortepianu rozkoszować się można aromatyczną kawą i doskonałymi deserami. Nocny bar "Biblioteka" na antresoli kusi ciepłym, nastrojowym wnętrzem oraz aromatem cygar i koniaku.
Konferencje
Zaplecze konferencyjne Grand Hotelu Lublinianka to trzy sale wielofunkcyjne, przystosowane do różnego typu spotkań. W wieży pod kopułą mieszczą się dwie owalne sale: Ambasadorska i Senatorska, z pięknym widokiem na Plac Litewski. Te elegancko zaprojektowane pokoje mogą być wykorzystywane jako sale konferencyjne dla około 15 osób lub jako miejsce organizacji prywatnych kolacji i imprez okolicznościowych. Obie sale połączyć można z sąsiadującymi pokojami tworząc wygodne apartamenty. Sala konferencyjna Lublinianka o powierzchni 115 m2 jest doskonałym miejscem spotkań, szkoleń i konferencji dla grup do 140 osób. Sala jest klimatyzowana i ma doskonałą akustykę. Lublinianka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audio-wizualny: rzutnik pisma, slajdów i rzutnik multimedialny, ekran, flip chart, szybkie łącze internetowe oraz sprzęt nagłaśniający.
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Preferencje:
Ilość pokoi:
Waluta:
Zdjęcia