Mapa
Zamknij
  Echo
Pokaż na mapie
Informacje o hotelu
Lokalizacja
Adres:  Kielce, Miejscowość Cedzyna 44b

Hotel Echo położony jest w Cedzynie koło Kielc. Miejscowość ta jest punktem początkowym wielu szlaków turystycznych i tras rowerowych prowadzących przez Góry Świętokrzyskie. To miejsce bardzo atrakcyjne dla turystów, których przyciągają tu lasy, zalew, bliskość natury i niezwykle urokliwy o każdej porze roku Świętokrzyski Park Narodowy. Jeśli po aktywnym dniu zechcesz odpocząć w komfortowym, cichym i przyjaznym otoczeniu, zapraszamy Cię do naszego hotelu. Zapewnimy Ci wypoczynek w komfortowych warunkach. U nas zregenerujesz siły i przygotujesz się na kolejny dzień pełen wrażeń i nowych doświadczeń.
Zakwaterowanie
Hotel oddaje do dyspozycji gości 93 miejsca noclegowe w 51 pokojach hotelowych, o następującej strukturze:
15 pokojów 1-osobowych, w tym 12 pokojów z „łóżkiem małżeńskim” i 3 pokoje ekonomiczne,
26 pokojów 2-osobowych, w tym 24 pokoje standard (11 przystosowanych dla osób niepełnosprawnych) i 2 pokoje ekonomiczne,
6 pokojów 3-osobowych,
2 pokoje tzw. rodzinne (4 osoby, 2 + 2),
2 pokoje LUX z „łóżkiem małżeńskim”,

Wszystkie pokoje wyposażone są w pełen węzeł sanitarny (natrysk, umywalka, WC), telefon, TV-Sat.

Hotel przystosowany jest do obsługi gości niepełnosprawnych z dysfunkcją narządów ruchu (obiekt pozbawiony barier architektonicznych, 11 pokoi 2-osobowych przystosowanych jest dla osób niepełnosprawnych, na miejscu znajduje się winda, do hotelu prowadzi podjazd, automatycznie otwierane drzwi).
Hotel wyposażony jest w bezprzewodowy i bezpłatny dostęp do Internetu.
Wyposażenie
Poza swoją stałą ofertą noclegową i restauracyjną, hotel proponuje także usługi z zakresu turystyki zdrowotnej.
Wyżywienie
Zapraszamy Państwa do restauracji hotelowej Hubertus specjalizującej się w daniach kuchni polskiej i regionalnej. Na miejscu znajduje się również kawiarnia oraz ogródek letni. Restauracja w Hotelu Echo to niezwykłe miejsce, które łączy nowoczesną kuchnię z tradycyjnymi, regionalnymi potrawami.
Konferencje
Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesne centrum konferencyjne, stworzone z myślą o organizacji różnego rodzaju konferencji, szkoleń, kongresów, wykładów, prezentacji i spotkań biznesowych. Przestronne i odpowiednio wyposażone sale konferencyjne z pewnością spełnią wszystkie Państwa oczekiwania i pozwolą na organizację profesjonalnych spotkań nawet dla 400 osób.
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Preferencje:
Ilość pokoi:
Waluta:
Zdjęcia