Mapa
Zamknij
  Radisson Blu Wrocław
Pokaż na mapie
Informacje o hotelu
Lokalizacja
Adres:  Wrocław, Ul. Purkyniego 10

Pięciogwiazdkowy Hotel Radisson Blu to jeden z najbardziej prestiżowych obiektów noclegowych we Wrocławiu. Zlokalizowany jest w biznesowym i kulturalnym centrum Wrocławia. Bezpośrednie sąsiedztwo Panoramy Racławickiej, Ostrowa Tumskiego i Rynku oraz liczne zielone tereny wokół sprawiają, iż jest idealnym miejscem do pracy, jak i wypoczynku.

Hotel Radisson Blu usytuowany jest w ścisłym centrum Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie Panoramy Racławickiej, Ostrowa Tumskiego i Wzgórza Polskiego. Atrakcyjne zielone tereny w centrum miasta sprawiają, iż Hotel mimo położenia w centrum miasta gwarantuje spokój i możliwość pełnego relaksu dzięki sąsiedztwie parku i rzeki.

Komunikacja:
- Przystanek tramwajowy - 0,4 km
- Dworzec Wrocław Główny - 1,6 km
- Lotnisko im. Mikołaja Kopernika – 12,5 km
Zakwaterowanie
Najważniejszym zadaniem hoteli należących do sieci Radisson Blu Hotels & Resorts jest zapewnienie swoim gościom maksimum komfortu i satysfakcji z pobytu. Ten wysoki priorytet został utrzymany również we wrocławskim hotelu Radisson Blu ze szczególną starannością. Hotel dysponuje 162 komfortowo wyposażonymi pokojami, w tym pokojami Business Class, apartamentami i pokojami przystosowanymi dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Każdy z pokoi posiada dwa oddzielne, wygodne łóżka lub jedno szerokie, a także idealne stanowisko do pracy z telefonem i łączem internetowym. Dla wygody gości nie zapomniano o telefonie w każdym z pomieszczeń, o mini-barku, a także o sejfie. Do wielkich zalet pokoju należy również regulowana klimatyzacja, oraz możliwość swobodnego otwarcia okna. Dobrze znają ten problem w pomieszczeniach zwłaszcza te osoby, którym klimatyzacja nie służy.
Wyposażenie
Do skorzystania z centrum rekreacji zachęcają doskonale wyposażona siłownia i sauna fińska, do których wstęp jest wliczony w cenę pokoju. Wystarczy zabrać ze sobą kartę zastępującą klucz i do woli można korzystać z nowoczesnego i bezpiecznego sprzętu, znajdującego się w Centrum SPA. Hotelowe SPA świadczy również usługi masażu.
Wrocławski hotel, jak każdy Radisson Blu na świecie, zapewnia room service, serwis bagażowy, wynajem samochodów, transport na lotnisko, opiekę nad dzieckiem na życzenie oraz standardowe usługi sieci Radisson Blu:
"Grub & Run" - śniadanie w pośpiechu,
"Super Breakfast Buffet" - śniadanie bufetowe,
"3-Hour Express Laundry" - ekspresowa pralnia w trzy godziny,
"Late check out" - późne wymeldowanie,
"Express check out" - ekspresowe wymeldowanie.
Podziemny garaż posiada 77 miejsc parkingowych.
Wyżywienie
Na końcu holu znajduje się lobby bar, który jest idealnym miejscem do odprężenia po długim i męczącym dniu pracy. Bar oferuje szeroki wybór napojów, przekąsek i ciast. Miejsce to jest pełne harmonii. Wnętrze jest przytulne i kameralne. Okna dzielące gości od ulicy świetnie komponują się z ciepłym i kameralnym klimatem baru. Natomiast na wprost wejścia znajdziemy hotelową restaurację Aquarelle, która zaprasza na potrawy kuchni polskiej i międzynarodowej. Restauracja nabiera szczególnego charakteru latem, kiedy Aquarelle "otwiera się" na hotelowe Patio.
Konferencje
Organizacja konferencji w Radissonie będzie przyjemna i prosta.
Świetnie wyszkolona obsługa oraz perfekcyjnie i nowocześnie przygotowane sale sprawią, że organizator poczuje się komfortowo.
Hotel posiada 2 duże sale konferencyjne o łącznej powierzchni 196m2.
Pierwsza z nich o powierzchni 80m2 zmieści do 80 osób w układzie teatralnym. Druga, przestronna sala PANORAMA o powierzchni 116m2 zmieści aż 160 osób w układzie teatralnym.
Ponadto, w hotelu znajduje się jeszcze sala o powierzchni 52 m2 (40 osób w układzie teatralnym) oraz 5 sal boardroom, o powierzchni 26 m2 każda (do 12 osób w układzie konferencyjnym).

Sale wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt audio-wizualny. W hotelu znajduje się również Centrum Obsługi Biznesu, które oferuje połączenie z Internetem, fax, skanowanie, kopiowanie.
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Preferencje:
Ilość pokoi:
Waluta:
Zdjęcia