Mapa
Zamknij
  Mercure Lublin Centrum
Pokaż na mapie
Informacje o hotelu
Lokalizacja
Adres:  Lublin, Al. Racławickie 12

Hotel Mercure Lublin Centrum położony jest w sercu miasta Lublin, w sąsiedztwie urzędów, uniwersytetów i centrum handlowego, przy trasie Warszawa - Lublin. Hotel stanowi idealną bazę wypadową do okolic słynących z bogatej spuścizny historycznej oraz czystego środowiska naturalnego z lasami i malowniczymi miasteczkami. Zaprasza więc chętnie, osoby lubiące spędzać aktywnie czas.
Zakwaterowanie
Hotel oferuje 110 pokoi zaprojektowanych z myślą o stworzeniu optymalnego poczucia komfortu. Oferta Hotelu to 53 poje jednoosobowe, 52 pokoje dwuosobowe, 5 apartamentów. Obiekt dysponuje 2 pokojami dla osób niepełnosprawnych. Każdy z pokoi wyposażony jest w klimatyzację, telefon, TV SAT, kanał filmowy, mini bar, podłączenie do PC i Internetu.
Hotel to budynek 5-piętrowy, wyposażony w dwie windy.
Hotel jest w całości wolny od dymu tytoniowego.
Wyposażenie
Nad komfortem Gości całodobowo czuwa zespół przeszkolonych ludzi z room service. Obiekt wyposażony jest w bezprzewodową sieć Internet (HOT SPOT), czujniki na dym, ekspres check-in, ekspres check-out, Hi speed Internet.
Obiekt otwarty jest 24 h. Posiada kamery przemysłowe w korytarzach, kącik czytelniczy, maszyny do czyszczenia obuwia, materiały informacyjne o mieście/regionie. Istnieje także możliwość skorzystania z komputera. Dla naszych niepełnosprawnych Gości stworzono podjazd dla wózków inwalidzkich zaś dla osób podróżujących z dziećmi Hotel prowadzi przyjazną politykę cenową. Na miejscu skorzystać można z pomocy portiera. W recepcji dostępne są skrytki depozytowe oraz suszarki do włosów. Cały Obiekt posiada system alarmowy oraz system przeciwpożarowy. Na życzenie Gości recepcja udostępnia żelazko.
Wyżywienie
Na parterze, w restauracji "Unia" mieszają się smaki, aromaty i klimaty. Bogata oferta kulinarna zaspokoi najbardziej wysublimowane podniebienia, zaś dyskretna elegancja wnętrz stanowi idealną oprawę spotkań na każdą okazję.
Konferencje
Hotel Mercure Lublin Centrum posiada 8 sal konferencyjnych mogących pomieścić do 260 osób. Każda z sal jest klimatyzowana oraz wyposażona w sprzęt niezbędny do przeprowadzenia konferencji. W skład każdej z nich wchodzi: sprzęt audiowizualny, rzutniki slajdów i pism, ekrany, flipcharty, zestaw TV-video oraz TV-DVD, nagłośnienie, telefon oraz podłączenie do Internetu. Hotel dysponuje gabinetem do przeprowadzania rekrutacji wyposażonym w łącze ISDN.
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Preferencje:
Ilość pokoi:
Waluta:
Zdjęcia