Mapa
Zamknij
  LubHotel
Pokaż na mapie
Informacje o hotelu
Zakwaterowanie
Przestronne pokoje zaprojektowane z dbałością o szczegóły to wizytówka naszego hotelu. Klimatyczne zdjęcia Starego Miasta nadają niepowtarzalny charakter naszym wnętrzom. Do dyspozycji gości mamy 58 doskonale wyposażonych pokoi, które oferują aż 116 komfortowych miejsc noclegowych. W naszej ofercie znajdą Państwo 6 rodzajów pokoi dostosowanych do indywidualnych potrzeb.
Wyposażenie
Po godzinach można zrelaksować się przy barze lub w hotelowej ministrefie SPA. Dla bardziej wymagających oferujemy możliwość skorzystania z pobliskiego kompleksu rekreacyjnego.
Wyżywienie
Restauracja ‘107’ to lubelskie smaki. Bogactwo smaku i aromatów kuchni regionalnej spotyka się z tradycyjną kuchnią polską i europejską.Klimatyczna restauracja oferuje potrawy bazujące na lokalnych produktach, przygotowywane przez najwyższej klasy specjalistów.
Nad kuchnią trzyma pieczę Szef Kuchni Jacek Włodarczyk - wielokrotnie nagradzany i wyróżniany między innymi w Żółtym Przewodniku Gault & Millau. Pan Jacek specjalizuje się w daniach kuchni Staropolskiej w szczególności w dziczyźnie, ale uwielbia także eksperymentować w tworzeniu autorskich dzieł smakowych.
GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI:
Poniedziałek - sobota: 12.00 - 22.00
Niedziela: 12.00 - 21.00
Konferencje
Luhotel to miejsce stworzone z myślą o potrzebach biznesu. Przestronne i dobrze wyposażone sale konferencyjne umożliwiające organizację konferencji i spotkań biznesowych.
Wypoczynek
Wypoczynek w naszym obiekcie nie kończy się na jego murach. Nasi klienci w ramach pobytu mogą skorzystać z bogatej oferty pobliskich stref SPA i kompleksu nowoczesnych basenów na bardzo korzystnych warunkach. Dzięki temu w wolnym czasie można zrelaksować się i urozmaicić wypoczynek o szereg aktywności fizycznych.
DO DYSPOZYCJI GOŚCI SĄ: Aqua Lublin oraz Centrum Łąbędzia MOSiR
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Preferencje:
Ilość pokoi:
Waluta:
Zdjęcia