Mapa
Zamknij
  ATELIA - Banquet & Catering Centre
Pokaż na mapie
Informacje o hotelu
Lokalizacja
Adres:  Lublin, Al. Warszawska 175A

Hotel Atelia położony jest w zacisznej okolicy w pobliżu dębowego lasu w Lublinie, 12 minut do centrum Lublina, 20 minut od portu lotniczego Lublin, 2 min do obwodnicy prowadzącej do Warszawy oraz 15 minut do Dworca PKP.
Zakwaterowanie
Dla 183 Gości Hotel Atelia oferuje nowoczesne pokoje z klimatyzacją i bezpłatnym WiFi. Pokoje są przestronne i wyposażone w 42-calowy telewizor multimedialny, zestaw powitalny, czajnik i suszarkę do włosów.
Apartamenty posiadają przestronne tarasy z widokiem na las, kominki oraz salony.
Pokoje Atelia Center to przestrzeń do wypoczynku. Eleganckie, nowoczesne wnętrza pokoi inspirowane otaczającą nas naturą Lubelszczyzny są idealnym odzwierciedleniem hasła WORK&REST. Udogodnienia w pokojach sprzyjają nie tylko odpoczynkowi, ale również pracy w podróży. Atelia Center posiada w swojej ofercie apartamenty tematyczne, które w przyjemny sposób uatrakcyjniają pobyt zarówno w celach biznesowych jak i wypoczynkowych.
Wyposażenie
Hotelowi Goście mają możliwość skorzystania z sali fitness oraz sauny.
Wyżywienie
Restauracja Hotelu Luxor zaprasza na niecodzienne łączenie tradycyjnych dań z nowoczesną formą podania. Warto poznać wykwintne i różnorodne dania proponowane przez szefa kuchni.
Konferencje
Obiekt dysponuje 8 salami konferencyjno-eventowymi gotowymi pomieścić do 1200 osób z możliwością podziału na mniejsze przestrzenie.
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Preferencje:
Ilość pokoi:
Waluta:
Zdjęcia