Mapa
Zamknij
  Ambasador Premium
Pokaż na mapie
Informacje o hotelu
Lokalizacja
Adres:  Łódź, Ul. Kilińskiego 145

Hotel Ambasador Premium**** Łódź położony jest w samym sercu miasta. W sąsiedztwie znajdują się: jedno z największych w Łodzi centrum handlowe Galeria Łódzka oraz centra rozrywki, spacer do reprezentacyjnej ulicy Piotrkowskiej gdzie znajdują się liczne kluby oraz puby zajmie nie więcej niż 5 minut. Odległość Hotelu od największego w Europie dworca kolejowego Łódź Fabryczna to zaledwie 800 m. Hotel Ambasador Premium**** połączony jest z Hotelem Ambasador Centrum****. Obiekty te jednak działają niezależnie od siebie. Wejście do Hotelu znajduje się od strony ulicy Kilińskiego oraz od ulicy Orlej.
Zakwaterowanie
Do dyspozycji Gości Hotel oddaje następujące pokoje: 142 pokoje 1 lub 2 osobowe 29 pokoi 1 lub 2 osobowych de Lux z balkonami 15 pokoi Rodzinnych de Lux z balkonami i rozkładaną sofą 15 apartamentów z aneksem kuchennym 3 apartamenty z aneksem kuchennym typu studio połączone z pokojami wewnętrznym przejściem Apartament Prezydencki - dwupoziomowy apartament z widokiem na miasto Łódź Każdy z pokoi spełnia najwyższy standard posiadając niezależną klimatyzację, ogrzewanie podłogowe w łazienkach, sejf, zestaw do parzenia kawy/herbaty, zestaw kosmetyków i wiele innych udogodnień.
Wyposażenie
Zaplecze Spa z basenem, saunami, gabinetami kosmetycznymi, gabinetami masażu oraz salą do Squash-a. Bar z kręgielnią i salą taneczną. Parking podziemny z elektroniczną ewidencją wolnych miejsc.
Wyżywienie
W restauracji Hotelu Ambasador Premium, promujemy kuchnię europejską z akcentami kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu. Niebanalne połączenia składników i świeże produkty używane w naszej restauracji zaspokoją oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających gości.
Konferencje
Nowoczesne centrum konferencyjne z największą salą przewidzianą do 800 osób.
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Preferencje:
Ilość pokoi:
Waluta:
Zdjęcia