Mapa
Zamknij
  Hotel Forum Fitness Spa & Wellness
Pokaż na mapie
Informacje o hotelu
Lokalizacja
Adres:  Lublin, Ul. Obywatelska 8

Hotel Forum to nowo wybudowany, wielofunkcyjny obiekt położony w centrum Lublina przy trasie S-19 łączącej Białystok z Rzeszowem.
W pobliżu hotelu znajduje się pełna zabytków lubelska starówka z Muzeum na Zamku. W bezpośrednim sąsiedztwie Hotelu Forum znajdą Państwo przystanki komunikacji miejskiej realizujące połączenia do dworca głównego PKS (1 km), dworca głównego PKP (6 km) i docelowo do portu lotniczego LUBLIN, jak również miejsc wartych zwiedzenia jak Muzeum na Majdanku ( 7 km) czy Muzeum Wsi Lubelskiej (5 km). Hotel Forum w Lublinie to połączenie nowoczesności, komfortu z ciepłą i serdeczną atmosferą.
Zakwaterowanie
Z powodu pandemii Fitenss Club Forum jest nieczynny do odwołania!!! Hotel Forum oferuje wygodne, eleganckie i funkcjonalnie wyposażone pokoje 1 i 2 osobowe o zróżnicowanym standardzie. Dzięki klasycznej elegancji, niepowtarzalnej atmosferze i wygodnej aranżacji tworzą one idealne warunki do pracy i wypoczynku.

Pokoje Standard - siłownia oraz strefa cardio w Fintess Club Forum (poziom minus jeden w budynku Hotelu Forum) wliczona w cenę noclegu.

Pokoje Lux - oprócz siłowni i strefy cardio, w cenę noclegu wliczone jest wejście do strefy relaksu w Fitness Club Forum: sauna fińska, sauna aromatyczna, wanny SPA w strefie koloroterapii, komnata ze ścianą tężniowo-solną.
Wyposażenie
Naszych Gości zapraszamy również do aktywnego odpoczynku w Fintess Clubie oraz do relaksu w strefie Wellnes & SPA. Jesteśmy przekonani, że w Hotelu Forum w Lublinie odnajdą Państwo wszystkie niezbędne elementy, które są potrzebne do prawdziwego odpoczynku.
Wyżywienie
Restauracja Hotelu Forum to przede wszystkim przepyszna kuchnia. Potrawy przyrządzane przez szefa kuchni zachwycają nie tylko swoim wyglądem, ale przede wszystkim smakiem. Oferta naszej kuchni jest połączeniem tradycyjnych polskich smaków ze smakami słonecznej Italii.
Konferencje
Znajdujący się w centrum Lublina hotel Forum jest doskonałym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, prezentacji oraz szkoleń. Dysponujemy bazą 2 sal konferencyjnych mogących pomieścić od 20 do 120 osób. Profesjonalne wyposażenie sal, fachowa i kompleksowa obsługa oraz obszerny własny parking są gwarancją udanego wydarzenia biznesowego.
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Preferencje:
Ilość pokoi:
Waluta:
Zdjęcia