Mapa
Zamknij
  BEST Hotel Agit Congress&Spa
Pokaż na mapie
Informacje o hotelu
Lokalizacja
Adres:  Lublin, Ul. Wojciechowska 29

BEST Hotel Agit Congress&Spa usytuowany jest w Śródmieściu Lublina – przy ul. Wojciechowskiej 29, w pobliżu trasy S19 (Al. Kraśnicka), łączącej Rzeszów z Lublinem oraz trasy 830 (ul. Nałęczowska), łączącej Lublin z Nałęczowem i Kazimierzem Dolnym. Zdecydowanym atutem, szczególnie dla gości międzynarodowych, jest bliskość Portu Lotniczego Lublin.
Zakwaterowanie
Naszym Gościom oferujemy komfortowe pokoje jedno- i dwuosobowe oraz apartament. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, wyposażone w mini barek, TV oraz bezpłatny Internet.
Do dyspozycji gości są także dwa apartamenty-każdy z nich może pomieścić maksymalnie 4 osoby dorosłe. Apartamenty składają się z jednego pomieszczenia, dwóch łóżek pojedynczych, które można złączyć w jedno duże oraz rozkładanej sofy. Na wyposażeniu: klimatyzacja, kominek, wanna z hydromasażem i prysznic oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.
Wyposażenie
W całym obiekcie zastosowano nowoczesne technologie: łącze internetowe o prędkości światłowodowej, systemy interaktywnych urządzeń, projektory multimedialne HD, jak również wiele udogodnień do przeprowadzania imprez eventowych, wystaw i wydarzeń artystycznych.
Wyżywienie
W ofercie restauracji hotelowych znajdą Państwo dania tradycyjne, jak również dietetyczne ( w tym Catering Dietetyczny ), dla osób szczególnie ceniących sobie zdrowy tryb życia.
Restauracje dla 80 i 25 osób, zaskoczą Państwa ciekawymi propozycjami, m.in. bufetem rodzinnym, otwartą kuchnią, przygotowywaniem dań na oczach gości ze świeżych, ekologicznych składników.
Konferencje
BEST Hotel Agit Congress&Spa oferuje Państwu kompleksową, profesjonalną obsługę konferencji, eventów, wystaw, sympozjów. Nasza powierzchnia wystawienniczo-konferencyjna to około 600m2 (5 sal).
Wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt AV. Charakteryzują się unikalnym designem, przemyślanymi rozwiązaniami technicznymi, oraz znakomitym klimatem, który sprawi, że pobyt w naszym obiekcie będzie wyjątkowym wydarzeniem.
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Preferencje:
Ilość pokoi:
Waluta:
Zdjęcia