Mapa
Zamknij
  Novotel Łódź Centrum
Pokaż na mapie
Informacje o hotelu
Lokalizacja
Adres:  Łódź, Al. Piłsudskiego 11A

Hotel Novotel Łódź Centrum to 4-gwiazdkowy obiekt Nowej Generacji, zlokalizowany w samym centrum miasta przy skrzyżowaniu al. Piłsudskiego z ul. Sienkiewicza, w odległości 7 km od Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta i 1 km od dwóch największych dworców kolejowych. W odległości 200m znajduje się słynna ulica Piotrkowska pełna sklepów, restauracji oraz kafejek.
Zakwaterowanie
Pokoje nowej generacji to przykład zastosowania najnowszych trendów w wystroju wnętrz, połączenie nowoczesnego designu i nowatorskich rozwiązań z zachowaniem zasad ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju. Wyposażone są w zestaw do przygotowywania kawy i herbaty, mini bar oraz sejf. W każdym pokoju znajduje się także miejsce do pracy oraz sofa. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, dysponują przestronną łazienką z prysznicem lub wanną.
Wyposażenie
W pokojach oraz pomieszczeniach ogólnodostępnych można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Do dyspozycji gości jest fitness In Balance by Novotel oraz wypożyczalnia rowerów. Personel recepcji jest do dyspozycji Gości przez całą dobę. Dla gości dostępny jest płatny parking usytuowany pod budynkiem.
Wyżywienie
W hotelu serwowane jest urozmaicone śniadanie. W klimatyzowanej restauracji w hotelu Novotel serwowane są potrawy kuchni międzynarodowej. W hotelu jest również dostępny bar.
Konferencje
Hotel dysponuje 8 bardzo nowoczesnymi salami konferencyjnymi o metrażu od 22 do 162 m2, mieszczącymi nawet 200 osób.
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Preferencje:
Ilość pokoi:
Waluta:
Zdjęcia