Mapa
Zamknij
  Bedrooms 64
Pokaż na mapie
Informacje o hotelu
Lokalizacja
Adres:  Łódź, Ul. Piotrkowska 64

Bedromms64 - Piotrkowska 64 mieści się w XIX-wiecznym budynku, na popularnej ulicy Piotrkowskiej. Obiekt wyposażony jest w monitorowany parking oraz znajduje się odległości 10-minutowego spaceru od centrum handlowego Manufaktura. W naszym sąsiedztwie znajdują się najmodniejsze kluby, puby i restauracje.
Zakwaterowanie
Każdy pokój posiada własną łazienkę z prysznicem w cenę noclegu wliczone jest także bezpłatny zestaw kosmetyków oraz ręczniki. Dodatkowo każdy pokój jest wyposażony w czajnik elektryczny więc goście mogą napić się herbaty w zaciszu własnego pokoju. Oferujemy pokoje o standardzie hotelowym z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do internetu oraz płaski telewizor w każdym pokoju.
Wyposażenie
Oferujemy pokoje o standardzie hotelowym z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do internetu oraz płaski telewizor w każdym pokoju.
W cenie pokoju - voucher do BedRooms Lounge Pub o wartości 15zł - jeden na pokój (pub czynny czwartek-sobota).
Wyżywienie
W budynku znajduje się restauracja Quo Vadis serwująca szeroki wybór dań a la carte. Restauracja Quo Vadis jest miejscem na kolacje we dwoje jak również wspaniałym zapleczem do organizacji różnego rodzaju spotkań w gronie przyjaciół, współpracowników, kontrahentów lub rodziny.
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Preferencje:
Ilość pokoi:
Waluta:
Zdjęcia