Mapa
Zamknij
  Focus Centrum Konferencyjne
Pokaż na mapie
Informacje o hotelu
Lokalizacja
Adres:  Lublin, Al. Warszawska 109

Hotel Focus działający od kilku lat na rynku lubelskim, wychodzi na przeciw rosnącym oczekiwaniom swoich Gości, oferując nowo otwarty obiekt na terenie Lublina.
Hotel Focus Centrum Konferencyjne zlokalizowany jest na rogu Al. Warszawskiej i ul. Skowronkowej w Lublinie w bezpośrednim sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego i Muzeum Wsi Lubelskiej.
Zakwaterowanie
Dla naszych Gości przygotowaliśmy ponad 60 miejsc noclegowych w pokojach jedno i dwuosobowych, a także w luksusowych apartamentach.
Nowocześnie zaprojektowane pokoje, wyposażone w klimatyzację, TV-ST, radio-budzik, telefon oraz funkcjonalną łazienkę, są idealnym miejscem na odpoczynek, a ich niepowtarzalny klimat sprawi, iż poczują się Państwo jak w domu.
Wyżywienie
Zapraszamy do skorzystania z usług naszej Restauracji. Z pewnością odnajdą tu Państwo wyjątkowy klimat, zarówno podczas rodzinnych obiadów, szybkiej kawy z przyjaciółmi, służbowych spotkań, a także romantycznej kolacji przy świecach.
Konferencje
Hotel dysponuje rozbudowanym zapleczem konferencyjnym, oferując trzy klimatyzowane sale mieszczące od 30 do 300 osób, w zależności od typu sali i ustawienia.
Mogą w nich Państwo zorganizować nie tylko spotkania biznesowe, ale również szkolenia i seminaria.
Informacje dodatkowe
Dodatkowym atutem jest bezpłatny parking, znajdujący się przy hotelu, będący w stanie pomieścić 100 aut osobowych.
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Preferencje:
Ilość pokoi:
Waluta:
Zdjęcia