Mapa
Zamknij
  Hotel Aviator Wellness & SPA
Pokaż na mapie
Informacje o hotelu
Lokalizacja
Adres:  Kielce, Ul. Szybowcowa 41 / Kielce-Dąbrowa

Hotel Aviator*** znajduje się, w malowniczej dolinie w paśmie Gór Masłowskich w Kielcach. Hotel Aviator położony jest 3 km od lotniska Masłów Kielce, 9 km od Targów Kielce i 3,6 km od Centrum Handlowego Galeria Echo. Odległość do ścisłego centrum wynosi ok 7 km.
Zakwaterowanie
Hotel Aviator posiada 42 miejsca noclegowe w 20 pokojach.
Wszystkie pokoje wyposażone są w:
- Klimatyzację,
- Internet bezprzewodowy,
- Telefon.
Wszystkie pokoje w Hotelu Aviator są urządzone w ciepłych barwach w klasycznym stylu . Każdy z nich wyposażony jest w telewizor LCD i łazienkę z zestawem kosmetyków i prysznicem.
Wyposażenie
Ponadto hotel oferuje kompleks saun z jacuzzi. Dla gości hotelowych dostęp do sali fitness jest nielimitowany i bezpłatny. Obiekt jest w pełni monitorowany, posiada również monitorowany bezpłatny parking na terenie obiektu.
Wyżywienie
Codziennie rano serwowane jest śniadanie w hotelowej restauracji, która od poniedziałku do soboty w godzinach 14:00-22:00 a w niedziele i święta w godzinach 12:00-20 oferuje dania kuchni fusion i dania regionalne. Bar serwuje również aromatyczne kawy i kolorowe drinki.
Konferencje
Hotel Aviator dysponuje klimatyzowaną salą konferencyjną. Przy ustawieniu konferencyjnym przy stolikach zmieści się 100 osób, natomiast przy ustawieniu kinowym 120. Sala wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt konferencyjny tj:
- projektor,
- ekran multimedialny,
- bezprzewodowy dostęp do Internetu,
- mikrofon bezprzewodowy,
- rolety zaciemniające,
- nagłośnienie.
Obiekt posiada też drugą kameralną salę konferencyjną mieszczącą ok 12 osób.
Wypoczynek
W obiekcie znajduje się Spa Orchidea, które zadba o pielęgnację i relaks Gości hotelu.
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Preferencje:
Ilość pokoi:
Waluta:
Zdjęcia