Mapa
Zamknij
  Boutique Hotel's III
Pokaż na mapie
Informacje o hotelu
Lokalizacja
Adres:  Łódź, Al. Piłsudskiego 10/14

Boutique Hotel's III położony jest w ścisłym centrum Łodzi, róg Al. Piłsudskiego i ul. Sienkiewicza na przeciw Kina Silver Screen, w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Marszałkowskiego. Obiekt znajduje sie w budynku dawnego DH Juventus/Hermes.
Pomimo remontu Al. Piłsudskiego do obiektu dojechać można bez problemu kierując się na ul. Roosevelta. Skręcając za budynkiem banku PKO, a przed kamienicą z numerem 17. Pierwsza brama wjazdowa po lewej stronie, w odległości 10 m od ulicy Sienkiewicza. Parking jest w całości zadaszony.
Zakwaterowanie
Boutique Hotel's III oddaje do dyspozycji gości 66 nowocześnie i funkcjonalnie urządzonych pokoi, w których znajdują się przestronna łazienka, gustownie dobrane meble hotelowe, wygodne łóżko, TV LCD 32", TV satelitarna, bezpłatne łącze internetowe Wi-Fi, a także zestaw do parzenia kawy i herbaty.
Wyposażenie
Na terenie naszego obiektu znajduje się podziemny, monitorowany, parking dla gości hotelowych oraz 24-godzinny monitoring wewnętrzny i zewnętrzny całego kompleksu.
Konferencje
Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 2 kameralne sale konferencyjne na 12 osób każda oraz salę konferencyjną mogącą pomieścić nawet do 80 osób.
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Preferencje:
Ilość pokoi:
Waluta:
Zdjęcia