Mapa
Zamknij
  M Hotel
Pokaż na mapie
Informacje o hotelu
Lokalizacja
Adres:  Łódź, Ul. Św. Teresy 111

Dogodne położenie w sąsiedztwie wielu ważnych dróg krajowych oraz dwóch najważniejszych autostrad w Polsce czyni z M Hotelu łatwo dostępny dla wszystkich zmotoryzowanych punkt na mapie. Hotel znajduje się w zachodniej części Łodzi z dobrym dojazdem do centrum miasta, tylko kilkanaście minut od najważniejszych dworców kolejowych i lotniska. Duży bezpłatny parking przed hotelem czyni z niego obiekt przyjazny dla kierowców, a wiele linii autobusowych mających przystanek przy hotelu pozwala dotrzeć do niego również osobom nie prowadzącym samochodu.
Zakwaterowanie
Na mapie Łodzi jesteśmy całkiem nowym obiektem o wyjątkowym klimacie. Dla naszych Gości przygotowaliśmy 76 miejsc w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych oraz trzech apartamentach. Jesteśmy idealnym miejscem na odpoczynek podczas podróży służbowych dla biznesmenów, handlowców a także świetnym punktem wypadowym w czasie prywatnych wizyt w Łodzi dla osób ceniących spokój i ciszę.
Wyposażenie
Duży bezpłatny parking przed hotelem.
Dostęp do bezpłatnego bezprzewodowego internetu.
Wyżywienie
Pod bacznym okiem Szefa Kuchni i z pasją przygotowujemy wykwintne dania kuchni międzynarodowej, które spotykają się z tradycyjną kuchnią polską. Różnorodność potraw dostępnych w karcie menu zachwyci nawet najbardziej wymagających gości.
Konferencje
Na spotkania biznesowe, handlowe, szkolenia oraz przyjęcia okolicznościowe zapraszamy do naszych pięciu sal. Klimatyzowana sale konferencyjna z dostępem do światła dziennego mogące pomieścić łącznie 550 osób. Na zamówienie dostępny jest serwis konferencyjny w postaci przerwy kawowej, pakietów obiadowych czy kolacyjnych.
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Preferencje:
Ilość pokoi:
Waluta:
Zdjęcia