Mapa
Zamknij
  Pałac Akropol
Pokaż na mapie
Informacje o hotelu
Lokalizacja
Adres:  Lublin, Miejscowość Dębówka 60a

Położony na trasie Lublin – Warszawa. Majestatyczny i oryginalny. Tajemniczy i urokliwy. Zastygła w fontannie bogini ożywa nocą i kusi zbłąkanych przechodniów. Hotel Akropol znajduje się na przedmieściach Lublina, z daleka od zgiełku wielkiego miasta. Hotel "Pałac Akropol" przenosi wędrowca w Świat antycznych bogów i nimf. Szyk, styl oraz elegancja tego miejsca stanowią o jego specyficznym charakterze. Niepowtarzalna aura panująca we wnętrzach hotelowych pokoi pozwala na oderwanie się od zgiełku dnia codziennego i wypoczynek w komfortowych warunkach. Hol wita przybysza olbrzymim zwierciadłem, które przenosi w odrealniony Świat, przepełniony paletą spokojnych, ciepłych barw. Wytrawne wnętrza hotelowe stylizowane na antyczną epokę kontrastują z nowoczesnym, kompleksowym zapleczem. Każdy odnajdzie tu kawałek starożytnego Świata i zabierze go ze sobą w codzienność XXI wieku.
Zakwaterowanie
Pokoje utrzymane są w wysokim standardzie. Każdy z nich posiada swój indywidualny charakter. Nasi Goście mają do dyspozycji między innymi telewizor, bezpłatny dostęp do internetu oraz łazienkę z kabiną prysznicową. Ciepłe barwy, jakie dominują w wystroju pokoi uspokoją, poprawią nastrój i samopoczucie każdemu, kto zechce przekroczyć ich progi. Komfort wypoczynku na najwyższym poziomie zapewni profesjonalna obsługa hotelowa.
Wyposażenie
Dzięki przestronnemu tarasowi nasi Goście mogą latem zaczerpnąć świeżego powietrza, delektując się smakiem przyrządzanych przez Szefa Kuchni potraw. Dodatkowym atutem jest możliwość spacerów po eleganckich i zadbanych alejkach, które znajdują się przed obiektem. Pobliski las gwarantuje niezapomniany kontakt z naturą, a wędrówki jego ścieżkami urozmaicą wolny czas.
Wyżywienie
Proponujemy Państwu usługi gastronomiczne na najwyższym poziomie. Profesjonalna kadra, zatrudniana przez Hotel, sprosta wszelkim Państwa oczekiwaniom. Cena noclegu zawiera śniadanie.
Konferencje
Posiadamy klimatyzowaną salę bankietowo-restauracyjną, mogącą pomieścić do 170 osób w ustawieniu kinowym. Organizujemy konferencje, szkolenia, seminaria, promocje, prezentacje, wystawy i bankiety. Posiadamy profesjonalny system nagłośnieniowy, dzięki temu mają Państwo możliwość prezentacji audiowizualnych i projekcji telewizyjnych. Dla klientów pragnących zorganizować mniejsze spotkania biznesowe proponujemy meeting room mieszczący do 20 osób.
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Preferencje:
Ilość pokoi:
Waluta:
Zdjęcia